2.EL PASTANE MALZEMELERİ
Güneş Ticaret 2.el Pastane Malzemeleri Alım Satım Şirketi Olarak Şirketimize Her Nevi ikinci el pastane malzemelerini yerinde değerinde almakta ve servis bakımlı pastane malzemeleri satmaktadır.
2.EL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI
2.el endüstriyel mutfak Ekipmanları alınır & satılır. Şirketimiz Otel, lokanta, cafe, Restaurant, Catering, Yemekhane dahil birçok sektöre Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyor veya Satıyoruz. 0532.289.10.45
İKİNCİ EL RESTAURANT MALZEMELERİ
Güneş Paslanmaz ikinci el restaurant malzemeleri ticareti yapan bir firma olarak, Türkiye’nin her bölge ve şehrinden ikinci el restaurant malzemeleri alıyor ve 2.el restaurant malzemeleri satıyoruz.
İKİNCİ EL LOKANTA MALZEMELERİ
Güneş Ticaret ikinci el Lokanta Malzemeleri Alım Satım Şirketi 2.el Lokanta Malzemeleri Yerinizde Değerinde Alınır & Satılır. 05322891045 - 02165928242- www.ikincielcafemalzemeleri.com - e-mail : ikincielcafemalzemeleri@gmail.com
2.EL CAFE MALZEMELERİ
Güneş Paslanmaz ikinci el Cafe Malzemeleri Alım Satım Şirketi olan www.ikincielcafemalzemeleri.com internet sitemizden on-line Cafe Lokanta Restaurant Otel ekipmanları Alım satım Hizmetini Kesintisiz Sunmaktayız.
E-Bülten